Soustružník CNC / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

FirmaTraťová strojní společnost, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt E-MAILEM: [email protected]

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká: obsluha CNC soustruhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Minimálně 1 rok praxe na obsluze pálících strojů
- Schopnost samostatně upravovat programy v systému Siemens Sinumeric a Heidenhain
- Schopnost pracovat v kusové výrobě
- Znalost materiálů a nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění
- Schopnost číst technické výkresy
- Znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:28. 02. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Traťová strojní společnost, a.s., IČ: 04946685
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:21. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Patricie Korytářová
telefon:602 552 068
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Traťová strojní společnost u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 35 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Ostrava, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 28. 02. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.